Jak dobrać akcesoria do baterii łazienkowej?Kupując baterię kuchenną, zwróć uwagę na długość i kształt wylewki. W ten sposób poprawisz komfort użytkowania. Możesz zdecydowanie łatwiej myć naczynia. Zwróć uwagę, czy strumień wody pada na środek głównej komory zlewy. Jeśli tak, wybrałeś dobrą wylewkę baterii. Dzięki temu spokojnie wyczyścisz w zlewozmywaku nawet duże patelnie i garnki.

Jak dobrać baterię wannową?

Nowoczesna bateria wannowa nie tylko ozdobi łazienkę, ale również uczyni z niej domowe, luksusowe spa. Pozwoli łatwiej przygotować relaksującą kąpiel z bąbelkami. Swobodnie dopasujesz strumień i temperaturę wody do swoich preferencji. Wannę możesz napełnić przez przelew. Wówczas zdecyduj się na dwufunkcyjną baterię podtynkową. Dostępne są też modele napełniane przez wylewkę wannową. Tutaj możesz wybrać elegancką, minimalistyczną baterię podtynkową. Pamiętaj, by decyzję o montażu baterii wannowej podjąć już na wczesnym etapie remontu. Wtedy fachowiec będzie miał wystarczająco dużo czasu, by zaprojektować i wykonać odpowiednią instalację wodną. 

Jeśli zdecydujesz się na wylewkę wyprowadzaną ze ściany, zwróć uwagę na jej długość. Sprawdź, czy strumień wody spada do wanny. Postaraj się zainstalować wylewkę wannową nad przelewem wannowym albo w pobliżu. Zobacz również, czy pasuje do konkretnej baterii podtynkowej.

Niezbędne akcesoria do baterii

W naszej ofercie znajdziesz automatyczny zawór odcinający wodę. Dostępny jest w kilku rozmiarach, dlatego bez problemu znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb. Szukając odpowiedniego rozmiaru, zwróć uwagę, czy chcesz zamontować zawór odcinający wodę w domach jednorodzinnych, grzejnikach, czy w pionach w mieszkaniach. Oznaczenie znajdziesz na zaworze kulowym. Wystarczy go zamknąć, by odciąć dopływ zimnej i ciepłej wody.

Proponujemy również uniwersalną przedłużkę do baterii w atrakcyjnej cenie. Możesz wybrać długi model z perlatorem pozwalającym na wygodną dwustopniową regulację strumienia wody. Nie musisz się już martwić, że woda będzie rozpryskiwać się na boki. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć jej zużycie. Warto zajrzeć na https://vigourpolska.pl/armatura/elementy-montazowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *