Jak kupić nowoczesną i funkcjonalną baterię?Jeśli szukasz eleganckiego, trwałego kranu do łazienki, który można łatwo wyczyścić, zwróć uwagę na jego kształt. Najlepiej, by miał łagodne krawędzie. Dzięki temu szybciej go wyczyścisz. Dodatkowo taki kran do łazienki ułatwi codzienne użytkowanie. Krople wody będą spływać łagodnie, nie zostawiając przy tym nieestetycznych śladów. 

Eleganckie i praktyczne baterie 4-otworowe

W naszej ofercie znajdziesz też stylową, nowoczesną baterię 4 otworową. Działa cicho i niezawodnie przez długi czas. Spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom. Wspaniale łączy delikatny, łagodny design z funkcjonalnością i wygodą. Pozwala swobodnie regulować nie tylko temperaturę wody, ale także ciśnienie strumienia. Bateria 4 otworowa wyposażona jest w głowicę ceramiczną odporną na zarysowania i rdzę. 

Jakie baterie znajdziesz jeszcze w naszej ofercie?

Proponujemy również baterię podtynkową wannową. Pasuje doskonale do łazienki w stylu minimalistycznym. Sprawdzi się doskonale w małych wnętrzach, nie zabiera bowiem zbyt wiele miejsca. Dzięki temu możesz maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. Bateria podtynkowa wannowa wygląda bardzo estetycznie. Nie musisz montować jej centralnie na linii instalacji wodnej. Z drugiej strony musisz wykuć dodatkową bruzdę. Dodatkowo taka bateria jest droższa oraz trudniejsza w instalacji i serwisowaniu  Warto przemyśleć wszystkie za i przeciw. 

Bateria stojąca wannowa występuje w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu idealnie dopasujesz ją do swojego wnętrza. Wspaniale ozdobi Twoją łazienkę. Dodatkowo podkreśli jej nowoczesny charakter, dlatego powoli wypiera tradycyjne modele. Możesz ją samodzielnie zainstalować w wywierconych brzegu wanny i podłączyć za pomocą elastycznych wężyków.  Proponowana bateria będzie spokojnie Ci służyć przez wiele lat. A może wolisz zainstalować baterię ścienną? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Proponujemy modele w różnych stylach, kolorach i kształtach. Na pewno więc znajdziesz odpowiednią baterię. Oferujemy również piękną i funkcjonalną baterię ścienną podtynkową. Jeśli cenisz sobie minimalizm i nowoczesny design, na pewno Ci się spodoba. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *