Jak wybrać baterię do nowoczesnej łazienki?Jeśli chcesz zaprojektować modną, nowoczesną łazienkę, zwróć uwagę na trend armatura. Nowa kolekcja doskonale łączy maksymalną funkcjonalność z minimalistyczną stylistyką. Bateria łazienkowa ścienna może Cię zaskoczyć oryginalnym kształtem. Jak sama nazwa wskazuje, mocujesz ją do ściany za pomocą mimośrodów, czyli krzywek. Sprawdzi się idealnie przy dużych, głębokich umywalkach. 

Modne i trwałe baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe ścienne występują w różnych kolorach, dzięki temu perfekcyjnie dopasujesz je do swojej łazienki. Dużą popularnością cieszą się czarne modele. Nie tylko podkreślą oryginalny charakter wnętrza, ale również nie pozostawiają palców, oczywiście, jeśli wybierzesz matową wersję. Ważną zaletą baterii łazienkowej ściennej jest to, że spokojnie dopasujesz do niej wylewkę o innej długości. W ofercie znajdziesz zarówno baterie jednouchwytowe, jak i dwuuchwytowe. Proponujemy również elegancką, wytrzymałą, wygodną w użyciu baterię do kabiny prysznicowej

Nasza oferta obejmuje modele ścienne i podtynkowe, dzięki temu bez problemu dopasujesz je do swoich potrzeb i preferencji. Wybierając baterię do kabiny prysznicowej, zwróć uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale także sposób montażu. Baterie ścienne znajdują się w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo możesz je łatwo zainstalować. Jeśli jednak chcesz urządzić wygodną, nowoczesną łazienkę, zdecyduj się raczej na podtynkową baterię do kabiny prysznicowej. Pamiętaj jednak, by zaplanować to już w początkowej fazie remontu. 

Wysokiej jakości baterie bidetowe i natryskowe

W naszej kolekcji znajdziesz też nowoczesną baterię bidetową. Stanowi niezbędny element armatury łazienkowej. Proponujemy uniwersalne, proste i eleganckie modele. Pasują idealnie do każdej toalety. Dodatkowo są odporne na rdzę i kamień. Biorąc pod uwagę sposób montażu, możemy wyróżnić modele stojące, przyścienne i podtynkowe.

 Jeśli szukasz stylowej, trwałej baterii natryskowej, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Proponowana bateria ma ceramiczną głowicę odporną na zarysowania i działanie wilgoci. Możesz wybrać model o matowej powierzchni lub chromowany na wysoki połysk. Jeśli masz małe dzieci, zdecyduj się na pierwszą wersję. Na matowej baterii nie widać odcisków palców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *