Jak wybrać funkcjonalną baterię do łazienki?Szukając odpowiedniej baterii prysznicowej, zwróć uwagę na funkcjonalny i wygodny zestaw 3 w 1. Składa się z trzech elementów: deszczownicy, słuchawki prysznicowej oraz wylewki. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu mogą Ci śmiało służyć przez wiele lat. 

Dlaczego warto kupić baterię automatyczną?

W naszej ofercie znajdziesz elegancki, uniwersalny, łatwy do utrzymania w czystości kran prysznicowy. Stanowi niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Z pewnością będzie działał cicho i niezawodnie. 

Jeśli szukasz baterii automatycznej, sprawdź naszą ofertę. Najczęściej montuje się ją w budynkach użyteczności publicznej i szaletach miejskich. W ostatnim czasie coraz częściej modele bezdotykowe instaluje się również w domach i mieszkaniach. W baterię automatyczną wbudowany jest czujnik ruchu, dlatego woda zacznie lecieć, gdy przybliżysz ręce do kranu. Sprawdzi się doskonale zarówno w łazience, jak i kuchni. Jeśli cenisz sobie styl i wygodę, takie rozwiązanie na pewno przypadnie Ci do gustu. Dodatkowo możesz sporo zaoszczędzić. Woda będzie lecieć tylko wtedy, gdy rzeczywiście korzystasz ze zlewu albo umywalki. 

Eleganckie i trwałe baterie podtynkowe

Proponujemy również elegancką i wytrzymałą baterię podtynkową umywalkową. Pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, jednocześnie wygląda bardzo efektownie. Wspaniale podkreśli nowoczesny wygląd wnętrza. Z drugiej jednak strony wymaga droższego osprzętu. Musisz się też przygotować z czasochłonnym, skomplikowanym montażem. Zwróć więc uwagę na to, by bateria podtynkowa umywalkowa wyróżniała się wysoką jakością. Możesz mieć wtedy pewność, że będzie pracować cicho i niezawodnie przez wiele lat. 

Kiedy warto kupić baterię stojącą?

Dużą popularnością cieszy się bateria stojąca. W przeciwieństwie do modelu podtynkowego montuje się ją w specjalnych otworach wywierconych w umywalce. Jeśli chcesz zainstalować baterię stojącą umywalkową, musisz to uwzględnić już we wczesnej fazie remontu albo aranżacji wnętrza. Sprawdź, czy umywalka była wykonana z wytrzymałego, odpornego na wilgoć i wodę materiału. Bateria stojąca cieszy się dużą popularnością. Jest łatwa w montażu i nie wymaga kucia ścian w razie awarii. Dodatkowo występuje w różnych kolorach, kształtach i stylach. Dzięki temu dopasujesz ją idealnie do swojego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *