Polecane baterie łazienkowe W naszej ofercie znajdziesz elegancką, trwałą baterię wannową 3-otworową. Dostępna jest zarówno w wersji stojącej, jak i ściennej. Możesz więc zadecydować, czy chcesz zamontować ją na ścianie, czy w umywalce lub wannie. Pozwala wygodnie regulować nie tylko strumień wody, ale również jej temperaturę. Pasuje doskonale zarówno do tradycyjnej, jak i nowoczesnej łazienki.

Jakie baterie znajdziesz w naszej ofercie?

 Bateria wannowa 3-otworowa jest stylowa i funkcjonalna. Najczęściej ma jednouchwytowy, wygodny mieszacz. Proponujemy również nowoczesną baterię wannową 4-otworową. Wygląda i działa podobnie jak model 3-otworowy. Z pewnością jest warta swojej ceny. Wyróżnia się oryginalnym designem. Wyposażona jest też w dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort użytkowania. Zwykle bateria wannowa 4-otworowa posiada dwa mieszacze, jeden na słuchawkę prysznicową i drugi na wylewkę. 

Jeśli masz małą łazienkę, zwróć uwagę na baterię wannową kaskada. Pozwala maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. Wygląda oryginalnie, niebanalnie i od razu przyciąga uwagę. Kupując taki model, sprawdź, czy ma funkcję napowietrzania wody. Jeśli tak, możesz sporo zaoszczędzić na rachunkach za wodę. Zmniejsza bowiem jej zużycie. 

Baterie ścienne i podtynkowe

Oferujemy również baterię ścienną wannową możesz zamontować na ścianie, niedaleko wanny. Sprawdzi się doskonale w każdej łazience i pokoju kąpielowym. Jeśli lubisz porządek, takie rozwiązanie na pewno Ci się spodoba. Możesz wtedy bez problemu wyczyścić wannę. Bateria ścienna wannowa zapewnia też dobry dostęp do jej poszczególnych elementów. W naszym sklepie znajdziesz również baterię wannową podtynkową. Jej korpus schowany jest dyskretnie we wnęce w ścianie. Nie rzuca się więc oczy i nie zabiera zbyt wiele miejsca. Pasuje więc doskonale do nowoczesnej, minimalistycznej łazienki. 

W naszej kolekcji znajdziesz też praktyczną, stylową baterię termostatyczną wannową.  Dzięki niej możesz łatwiej przygotować relaksującą kąpiel z bąbelkami. Pozwala ustawić optymalną temperaturę wody bez niepotrzebnego kręcenia uchwytem. Wystarczy, że przekręcisz korek na odpowiednią temperaturę. Bateria termostatyczna wannowa pomoże Ci zmienić łazienkę w luksusowe spa. Zapraszamy do przejrzenia naszej kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *